fbpx

Produktų, knygų pristatymai, parodų atidarymai, spaudos konferencijos, interviu sesijos, įvykiai iš renginio užkulisių tiesiai į Jūsų „Facebook“ paskyrą. Esame sukaupę didžiulę transliacijų patirtį, kuri leis pasiekti tikslinę Jūsų auditoriją. 

„Facebook“ transliacijos yra puikus būdas suteikti autentišką tiesioginės transliacijos pojūtį. Priešingai nei transliacijos televizijoje ar internetiniuose portaluose, „Facebook“ transliacijos sukuria spontaniškumo ir netikėtumo įspūdį, labiau masina žiūrovą ir ilgiau išlaiko jo dėmesį.

 
Be to, komentavimo funkcijos leidžia auditorijai tapti reginio dalimi ar netgi pačiai jį kurti. Sporto varžybos, spaudos konferencijos, interviu sesijos, produktų pristatymai, premijų teikimai, pastatų atidarymai ar paminklų atidengimai – visa tai gali vykti ne tik fizinėje erdvėje, bet ir jūsų tikslinės auditorijos skaitmeniniuose ekranuose.

 
Drauge siūlome įgarsinimo, filmavimo aikštelės apšvietimo ar specifinės grafikos paslaugas. Turinį kuriame labai greitai – transliuodami renginį mes tuo pačiu metu iškart jį montuojame iš 2-3 kamerų, o po transliacijos video lieka „Facebook“ platformoje – nereikia papildomų išlaidų montažui ar laukti, kol jis bus parengtas.

 
„Facebook“ transliacijas galima derinti su bet kokiomis kitomis Jūsų pasirinktomis platformomis, taip padidint auditorijos pasiekiamumą.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.