fbpx

Kai tradicinių transliacijos sprendimų neužtenka, pasiūlome inovatyvius. Dirbame su naujosiomis technologijomis ir savo srities profesionalais, kurie padės išryškinti ambicingą Jūsų renginio įvaizdį.  

Kartais tam, kad įgyvendintumėte savo renginio viziją, tradicinių sprendimų neužtenka. Jeigu reikia filmuoti po vandeniu, jeigu renginys vyksta atšiauriomis sąlygomis ar apima didžiulę teritoriją, jei norite išgauti išskirtinį transliacijos efektą ar suteikti ekstremalumo pojūtį – tam reikalingi inovatyvūs ir drąsūs technologiniai bei logistiniai sprendimai.

 
Tokio pobūdžio renginiai reikalauja kruopštaus pasiruošimo, todėl norėdami užtikrinti transliacijos kokybę aktyviai prisidedame prie prodiusavimo darbų ir smulkmeniškai suderiname visas svarbiausias detales.

Filmavimų metu galime naudotis dronais, teletiltais, robotizuotomis kameromis, išmaniomis GPS ir laiko matavimo sistemomis bei kita projektui reikalinga įranga.

 
Vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo mums ligi šiol teko susidurti, buvo hibridinio saugumo pratybų „Hybrid Wind IoT 2018″ transliacija iš kelių skirtingų Lietuvos taškų į Vilniuje įsikūrusį valdymo centrą, tuo pačiu metu filmuojant ir visas pratybas. Tai – ligi šiol didžiausios pasikėsinimo į susisiekimo objektus pratybos Lietuvoje.

Transliacija buvo atliekama spaudžiant -27 laipsnių šalčiui, todėl darbo sąlygos reikalavo aukščiausio profesionalumo iš operatorių ir projekto vykdytojų, kurie su savo darbu puikiai susitvarkė.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.