fbpx

Miesto šventės, kameriniai koncertai ar grandioziniai, didžiausias šalies arenas užpildantys pasirodymai – užtikriname kokybišką garso ir vaizdo transliaciją internetu ar koncerto erdvėje esančiuose ekranuose. Taip pat ruošiame įrašus vėlesnėms transliacijoms. 

Koncertų transliacijos reikalauja atidaus planavimo ir tikslaus operatorių darbo – būtent tai yra svarbiausi mūsų prioritetai.

Naudodami pažangiausias technologijas siekiame išgauti aukščiausią vaizdo kokybę ir suteikti transliacijai išskirtinį vaizdą.

Savo patirtį ir techninius įgūdžius esame pritaikę dirbdami su garsiausiais atlikėjais. Mes gyvai transliavome Marijono Mikutavičiaus, Donato Montvydo, Bad Boys Blue, Monique, Vido Bareikio ar Gyčio Paškevičiaus pasirodymus, taip pat filmavome Elitaz rengiamus Tech Top apdovanojimus.

Filmuodami miesto šventes akcentuojame šventinę atmosferą ir publikos nuotaiką, leisdami koncertui ar kultūriniam renginiui organiškai susilieti su auditorija ir jos emocijomis.

Susidūrę su tiesioginėms transliacijoms būdingais netikėtumais (pasikeitęs scenarijus, techniniai nesklandumai, nepastovios oro sąlygos), pritaikome strateginius sprendimus, padedančius užmaskuoti atsiradusias kliūtis.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.