fbpx

Miesto šventės, kameriniai koncertai ar grandioziniai, didžiausias šalies arenas užpildantys pasirodymai – užtikriname kokybišką garso ir vaizdo transliaciją internetu ar koncerto erdvėje esančiuose ekranuose. Taip pat ruošiame įrašus vėlesnėms transliacijoms. 

Transliuojant konferencijas svarbu užtikrint rišlią komunikaciją tarp lektoriaus/moderatoriaus ir auditorijos, garantuoti sklandžią ir be pašalinių trikdžių transliaciją, kuri leistų žiūrovui atidžiai sekti ir įsijausti į analizuojamas temas. Jūsų renginį mes galime transliuoti į keletą skirtingų platformų vienu metu, pavyzdžiui, delfi.tv, „Facebook“ ir konferencijos erdvėje esančius ekranus.
Mes sėkmingai transliavome įvairias diskusijas ir konferencijas: diskusijų festivalį „Būtent”, Nacionalinę karjeros savaitę, „Go forward“, „Idėja Lietuvai“ diskusijas, galimybių festivalį „Tavo PIN kodas“, Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų debatus, įvairias politinių partijų diskusijas ir suvažiavimus. Taip pat esame transliavę Susisiekimo ministerijos, Lietuvos oro uostų, Lietuvos geležinkelių ir kitų valstybinių organizacijų renginius.
Tiesioginės konferencijų ir diskusijų transliacijos internetu padidina renginio pasiekiamumą ir žinomumą, o naudojant interaktyvias sistemas galima užtikrinti grįžtamąjį ryšį tarp lektorių ir publikos, suteikiant jai galimybę klausti, komentuoti ir reaguoti realiu laiku.
Atsižvelgiant į kliento poreikius ir biudžetą, pasiūlome optimaliausią transliacijos formatą: kamerų skaičių (nuo 1 iki 8) ir transliavimo platformų skaičių (nuo 1 iki 5 ar daugiau), komandos dydį ir techninės įrangos kiekį. Didelį dėmesį skiriame transliacijų saugumo ir konfidencialumo užtikrinimui, ypač tada, kai transliacijos yra privačios ir skirtos vidiniams organizacijų poreikiams.
Mes taip pat galime transliuoti konferencijas su sinchroniniu vertimu į kelias kalbas. Būtent tokią užduotį įgyvendinome konferencijoje „Let’s talk Europe & Climate”.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.