fbpx

Po atviru dangumi ar apleistose gamyklose, dieną ar naktį, žvejybos turnyrai ar orientacinės varžybos, rekordų fiksavimas, grožio konkursai, maisto gaminimo čempionatai, mugės ar kitos originalios idėjos renginiams… Jeigu reikalinga tiesioginė transliacija – bus.

Nėra renginio, kurio tiesioginės transliacijos nebūtų įmanoma padaryti. Netikite? Susisiekite su mumis ir mes Jums tai įrodysime. Turime lanksčią komandą ir profesionalią įrangą, kuri leidžia dirbti įvairiomis sąlygomis.

 
Tiesiogiai transliuojant išskirtinius renginius į čia pat esančius didelius ekranus yra ženkliai padidinamas publikos įsitraukimas. Juk kartais veiksmai, kuriuos atlieka pagrindiniai renginio dalyviai, yra pernelyg smulkūs, kad žiūrovas galėtų juos įžiūrėti. Savo ruožtu tiesioginės transliacijos leidžia šiuos veiksmus išdidinti ir priartinti prie publikos.

 
Geras pavyzdys – Krekenavos atviras GRILL čempionatas. Čia susirinkusiems žiūrovams būtų buvę labai sunku sekti visas profesionalių kepėjų gudrybes ir subtilybes, gal netgi tekę grūstis pro minią arba susitaikyti tik su iš dalies matomu reginiu. Tačiau filmuojant ir tiesiogiai transliuojant kepimo procesą ši kliūtis buvo labai lengvai išspręsta.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.