fbpx

4K kameros, profesionali kilnojama filmavimo ir tiesioginių transliacijų studija, apšvietimas, įgarsinimas, patyrę operatoriai – mes turime tai, ko reikia, kad Jūsų istoriją parodytume tūkstančiams žmonių. Čia ir dabar. Tiesiogiai.

Nuo karinių pratybų transliacijų ekstremaliomis sąlygomis iš kelių skirtingų vietovių iki miestų švenčių vaizdų perdavimo į ekranus. Nuo Vilniaus oro uosto atidarymo ir politinių debatų iki reklaminių produktų pristatymų – mūsų negąsdina jokie iššūkiai.

Siūlome Jums 1-12 kamerų transliacijas į 1 ir daugiau transliavimo platformų, interaktyvią grafiką transliacijos metu, montažą realiu laiku, prodiusavimo paslaugas, robotizuotas kameras, dronus ir kitus kokybiškai transliacijai būtinus elementus. 

Norime tapti Jūsų partneriais: ne tik filmuoti, bet ir patarti bei padėti rasti geriausią Jūsų vizijai tinkantį transliacijos sprendimą.

Miesto šventės, kameriniai koncertai ar grandioziniai, didžiausias šalies arenas užpildantys pasirodymai – užtikriname kokybišką garso ir vaizdo transliaciją internetu ar koncerto erdvėje esančiuose ekranuose. Taip pat ruošiame įrašus vėlesnėms transliacijoms.

Teletiltai, sinchroninis vertimas, montažas realiu laiku ar transliacijos iš skirtingų erdvių vienu metu – mes randame optimaliausią sprendimą tiek vietinės reikšmės renginiams, tiek tarptautinio lygio konferencijoms.

Po atviru dangumi ar apleistose gamyklose, dieną ar naktį, žvejybos turnyrai ar orientacinės varžybos, rekordų fiksavimas, grožio konkursai, maisto gaminimo čempionatai, mugės ar kitos originalios idėjos renginiams… Jeigu reikalinga tiesioginė transliacija – bus.

Kai tradicinių transliacijos sprendimų neužtenka, pasiūlome inovatyvius. Dirbame su naujosiomis technologijomis ir savo srities profesionalais, kurie padės išryškinti ambicingą Jūsų renginio įvaizdį.

Produktų, knygų pristatymai, parodų atidarymai, spaudos konferencijos, interviu sesijos, įvykiai iš renginio užkulisių tiesiai į Jūsų „Facebook“ paskyrą. Esame sukaupę didžiulę transliacijų patirtį, kuri leis pasiekti tikslinę Jūsų auditoriją.

Filmuojame laidas ir projektus didžiausioms Lietuvos televizijoms naudodami profesionalią KTS įrangą. Kartu atliekame įvairius montažo, įgarsinimo ar filmavimo erdvės apšvietimo darbus.

Tai, kas liko už kadro...