fbpx

Filmuojame laidas ir projektus didžiausioms Lietuvos televizijoms naudodami profesionalią KTS įrangą. Kartu atliekame įvairius montažo, įgarsinimo ar filmavimo erdvės apšvietimo darbus.

Nepaisant transliavimo platformų gausos, televizija vis dar lieka bene svarbiausiu ir didžiausias auditorijas renkančiu komunikaciniu kanalu, todėl skiriame jai išskirtinį dėmesį ir daug investuojame į naujausias technologijas, įrangą ir specialius operatorių apmokymus.

 
Mūsų turima aukšto lygio KTS leidžia profesionaliai įgyvendinti sudėtingas TV laidų ir projektų idėjas. Vykstant filmavimams su KTS mes realiu laiku atliekame bazinį montažą, todėl sutaupome klientui laiko ir sumažinome jo išlaidas – laida ar TV projektas būna tinkami transliacijai atlikus tik minimalius redagavimo darbus.

 
Bendradarbiaujame su visais svarbiausiais Lietuvos kanalais, puikiai pažįstame televizijos standartus ir jai keliamus aukštus reikalavimus. Drauge siūlome įvairius montažo darbus (vinjetės ir specialios grafikos intarpai), įgarsinimo, filmavimo erdvės apšvietimo ir apipavidalinimo paslaugas.

 
Jei turite savo filmavimo komandą, tačiau pritrūkote techninės aparatūros, galime suderinti galimybę išsinuomoti mūsų turimą įrangą.

Diskusijų festivalis „Būtent“

Konferencijos metu vyko 90 diskusijų: visos jos buvo filmuojamos ir transliuojamos per delfi.tv

Krekenavos atviras GRILL čempionatas

Renginyje naudotasi didelės raiškos mobiliomis kameromis, kurios itin svarbios filmuojant maisto gaminimą. Dirbant šalia ugnies ir dūmų buvo labai svarbu išgauti sklandų ir be trikdžių vaizdą.  

Kretingos miesto
šventė

Koncerte dalyvavo Donatas Montvydas, orkestrai, bigbendai bei kiti atlikėjai. Didelis skaičius žmonių ant scenos reikalavo preciziškos vaizdo režisūros ir įvairių filmavimo technikų pritaikymo.