fbpx

​Mes kuriame TV laidas patys ir padedame jas kurti kitiems. Esame patyrusi profesionalų komanda, turime idėjų, pažangias technologijas ir, svarbiausia, mylime savo darbą.

Pasaulis pagal moteris. TV3

Tai veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Joje pasakojama, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos. Vedėja Kristina Rimienė. (nuo 2016 m.)

5 žvaigždučių būstas. TV3

Statybų rinkos naujienos, patarimai, interjero subtilybės, architektūros tendencijos – viskas, ką reikia žinoti, kuriant savąjį 5 žvaigždučių būstą. 

Vedėjas Tomas Grigaitis. (nuo 2016 m.)

Kaip pas žmones. DELFI

Debatų ir diskusijų aktualiomis temomis laida „Kaip pas žmones“, kurioje žinomas žurnalistas Vytautas Bruveris keliauja po Lietuvą ir ne tik kalbina savo sričių ekspertus, bet ir kviečia į diskusiją įsitraukti visuomenę. (nuo 2021 m.)

Magiškos vestuvės. DELFI

Kaip išskirtinę dieną paversti magiška? Žinomų žmonių pasakojimai apie savo patirtis ir specialistų patarimai, mados tendencijos ir vestuvių naujienos iš viso pasaulio. 

Vedėja Kristina Vanagienė. (2015 m.)

Gimę tą pačią dieną. LRT

Lietuvos istorijos puslapiai verčiami per žmonių istorijų albumus. Didžiuojamės, galėję tai filmuoti. 

(2017, 2018, 2019 m.)

Euras 2015. TV3

Informacinė laida apie didžiausią šio dešimtmečio pokytį Lietuvoje – Euro įvedimą. 

Vedėjai Marius Vasilevičius ir Rūta Gutauskaitė (2014, 2015 m.)